Üretim

İleri Teknoloji Üretim

Teknik bilgi ve becerisini yatırımlarıyla da destekleyen Egesembol, üretimini, kullanılabilecek en yüksek teknolojiye sahip makine parkıyla gerçekleştirmektedir.

Üretim hatlarını, müşteri isteklerini en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla tasarlayan Egesembol, kurduğu anahtar teslim sistemlerle, ürünün çalışacağı noktadaki güvencesini sağlamlaştırır.

Geliştirdiği conta takma aparatları ve uygun ambalaj yöntemleri sayesinde hizmet verdiği firmaların sorunsuz kullanımlarını destekler ve oluşabilecek fireleri ortadan kaldırır.

Sağlam, sorunsuz ve sınırsız hizmet anlayışı, değişmeyen ürün kalitesi, her beklentiye ve ihtiyaca cevap verebilmesi Symbol Profile markasını dinamik tutan en önemli etkendir.

Ar-Ge

Egesembol’de üretimin en büyük özelliği, sahip olduğu teknoloji ve ürünlerinin kalitesidir. Ürünün kullanıldığı yerdeki önemini ön plana çıkaran Egesembol, Ar-Ge departmanında tüm ürünlerinin çalıştıkları yerdeki davranışlarını simüle eder.

Elde edilen tüm sonuçlar Egesembol bünyesinde kurulu ve standartların çok üstünde bir teknolojiye sahip kalıphanede ürün kalıbı haline dönüştürülür.

Bitirilen kalıp test ekstrüderlerinde çalıştırılarak sistem çalışması kontrol edilir ve üretime teslim edilir.

Kalite Kontrol

Egesembol sunduğu ürün ve hizmetlerle tam müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. Bu amaçla toplam kalite anlayışını benimseyen egesembol uyguladığı sistemi de belgelendirmiştir.

Tüm proseslerini sürekli iyileştirerek yüksek verimlerle çalışan Egesembol, giriş, proses ve final kontrollerini sahip olduğu tam donanımlı laboratuarlarında RAL GZ 716 standartlarına uygun biçimde test eder.

Sahip olduğu yüksek teknolojiyi ürünlerinde çok dar toleranslarla ortaya çıkaran Egesembol, prosesinde yer alan ölçüsel, fonksiyonel ve görsel kontrollerin yanı sıra ambalajlama uygunluğunu da testlerden geçirerek kullanıcı ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi hedefler.

Üretim aşamasında her contanın proses kontrolleri kayıt altına alınmakta ve izlenebilirliğin sağlanması amacıyla örnek numuneler kurulduğu günden bu yana saklanmaktadır.

Intensive Course

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur piscing elit. Nunc ultri auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semp Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.